Reklama

Xbox Live miał problemy

Major Nelson na swoim blogu potwierdził, że coś niedobrego dzieje się z usługą Xbox Live - gracze co jakiś czas są rozłączani z systemem.

Jednak szef ekipy programistów XBL uspakaja - odpowiedni ludzie już szukają powodu tych trudności: "W ciągu ostatnich kilku dni, Centrum Operacyjne Xboksa zanotowało wiele rozłączeń. Części użytkowników przytrafiło się to więcej niż jeden raz. Nasza ekipa inżynierów pracuje nad znalezieniem źródła problemów i sposobem na zapobieżenie kolejnym rozłączeniom. Jeżeli zostaniecie odłączeni od usługi, po kilku minutach możecie spróbować ponownie zalogować się do XBL. Dziękujemy za waszą cierpliwość, gdy my pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu".

Oby tylko wszystko było cacy 19 listopada...

Reklama

[Aktualizacja]: Jak widać Xbox Live nie jest w 100% "problemoodporne". Major Nelson potwierdza, że ostatnio następują niekontrolowane odłączenia użytkowników od usługi.

Jak stwierdził na swoim blogu Major Nelson, przyczyna błędu została rozpoznana i usunięta. Niemniej wciąż pojawiają się pojedyncze doniesienia o rozłączeniach. Centrum Operacyjne Xboksa ponoć już przygląda się tej sprawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje