Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Xbox 360 zaktualizowany

Zgodnie z zapowiedziami Microsoft wprowadził dzisiaj aktualizację konsoli Xbox 360. Nie obeszło się bez pewnych niespodzianek.

Jeżeli włączając dzisiaj konsolę Xbox 360 spodziewacie się jej aktualizacji, to przygotujcie się na małą niespodziankę. Nie natraficie bowiem na znane okienko z pytaniem, czy pobrać obowiązkową poprawkę. Wszystko dlatego, że poprawka od dawna jest już zaimplementowana, a dziś jedynie odblokowano dostęp do nowych funkcji.

Reklama

Można więc powiedzieć, że Microsoft wprowadził aktualizację cichaczem, ale ma to swoje zalety, bo nie będziemy musieli czekać na jej ściągnięcie i ponowne uruchamianie sprzętu. Wśród nowych usług znalazły się Facebook (od lat 18), Twitter (także od lat 18), Last.fm (tylko dla osób z USA i Wielkiej Brytanii) oraz Zune HD, czyli możliwość stremowania filmów z tego odtwarzacza w czasie rzeczywistym i Full HD.

Oczywiście, aby korzystać z tych opcji trzeba mieć wykupiony złoty abonament Xbox Live. Jednak nawet posrebrzani użytkownicy będą mogli wypróbować nowe opcje. Między 20 a 23 listopada ich konta będą działały niczym te ze złotym abonamentem i tym samym odblokuje się dostęp do nowych usług.

Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Xbox | 360 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama