Reklama

Xbox 360 w nowych świątecznych zestawach

Zbliża się sezon świąteczny, a wraz z nim rywalizacja producentów sprzętu i wydawców o serca graczy.

Microsoft przygotowuje nowe zestawy z konsolą Xbox 360.

Sezon świąteczny już za pasem. Tym samym rozpoczyna się rywalizacja producentów konsol i wydawców gier o zainteresowanie graczy. W tym sezonie Microsoft przygotował ciekawe zestawy z i dla konsoli Xbox 360.

Widoczna na zdjęciu powyżej konsola Xbox 360 Elite zapowiada się na udany zakup. Zwłaszcza, że do zestawu dołączono dwa naprawdę udane tytuły LEGO: Batman oraz PURE. To wyraźny ukłon w stronę niedzielnych graczy, a to przecież właśnie oni decydują o sukcesie bądź porażce danej platformy. Zestaw w USA został wyceniony na 299 dolarów. Biorąc pod uwagę, że obecnie sama konsola w wersji Elite kosztuje 299 dolarów to jest to dobra oferta.

Reklama

Pojawi się też ciekawy pakiet dla miłośników klasycznych gier arcade. Zawarty w nim będzie czarny bezprzewodowy pad do konsoli, 48-godzinny dostęp do złotego abonamentu Live oraz cztery gry znane z serwisu Xbox Live Arcade. Będą to Geometry Wars: Retro Evolved 2, Lumines Live, Bomberman Live oraz Ms. Pac-Man. Warto zaznaczyć, że w pudełku będzie jedynie kod na gry do wykorzystania w Xbox Live. Pakiet wyceniono na 59,99 dolarów, czyli o 10 dolarów więcej niż samodzielny pad.

O ile konsoli z dwoma grami możemy się też spodziewać w Polsce, o tyle na pada ze zdrapką nie mamy co liczyć. W końcu w naszym kraju dalej nie ma oficjalnie Xbox Live. Czekamy zatem na wieści o nowym zestawie z polskiego oddziału Microsoftu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje