Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wyciek GTA IV do sieci

Piraci po raz kolejny wyprzedzili oficjalną premierę gry. W Internecie pojawiła się PAL-owska wersja Grand Theft Auto IV. Niektórzy gracze jednak przejawiają zachowania bliskie granicy głupoty.

Wczoraj do sieci wyciekła PAL-owska wersja Grand Theft Auto IV na Xboksa 360. To, że w przeciągu kilku minut stała się ona hitem sieci torrentowych jest chyba oczywiste. Gracze rzucili się na grę niczym wilk na bezbronnego kapturka w lesie.

Reklama

W serwisach hostujących pliki wideo pojawiło się pełno ujęć z rozgrywki, a jeden z użytkowników justin.tv nawet streamuje obraz ze swojej kamerki internetowej podczas zabawy w wirtualnym Nowym Jorku.

Przedstawiciele Take Two podobno już skontaktowali się z nim informując, że mają jego IP i wkrótce będą mieli także jego dane adresowe. Zagrozili mu konsekwencjami prawnymi, jeżeli nie zaprzestanie tego procederu.

Poza tym niektórzy piraci zapomnieli najwidoczniej odłączyć konsolę od Internetu przed uruchomieniem gry, bowiem w serwisie GamerCard.net (oferującym generowanie dynamicznych sygnaturek z gamerscore'em) 477 użytkowników ma co najmniej jedno odblokowane osiągnięcie. Microsoft już przygląda się tej sprawie i osoby z listy pewnie wkrótce poczują banującą falę uderzeniową.

Do oficjalnej premiery GTA IV zostały niecałe 4 dni...

Dowiedz się więcej na temat: auto | piraci | wyciek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje