Reklama

Wyciek GTA IV do sieci

Piraci po raz kolejny wyprzedzili oficjalną premierę gry. W Internecie pojawiła się PAL-owska wersja Grand Theft Auto IV. Niektórzy gracze jednak przejawiają zachowania bliskie granicy głupoty.

Wczoraj do sieci wyciekła PAL-owska wersja Grand Theft Auto IV na Xboksa 360. To, że w przeciągu kilku minut stała się ona hitem sieci torrentowych jest chyba oczywiste. Gracze rzucili się na grę niczym wilk na bezbronnego kapturka w lesie.

W serwisach hostujących pliki wideo pojawiło się pełno ujęć z rozgrywki, a jeden z użytkowników justin.tv nawet streamuje obraz ze swojej kamerki internetowej podczas zabawy w wirtualnym Nowym Jorku.

Przedstawiciele Take Two podobno już skontaktowali się z nim informując, że mają jego IP i wkrótce będą mieli także jego dane adresowe. Zagrozili mu konsekwencjami prawnymi, jeżeli nie zaprzestanie tego procederu.

Reklama

Poza tym niektórzy piraci zapomnieli najwidoczniej odłączyć konsolę od Internetu przed uruchomieniem gry, bowiem w serwisie GamerCard.net (oferującym generowanie dynamicznych sygnaturek z gamerscore'em) 477 użytkowników ma co najmniej jedno odblokowane osiągnięcie. Microsoft już przygląda się tej sprawie i osoby z listy pewnie wkrótce poczują banującą falę uderzeniową.

Do oficjalnej premiery GTA IV zostały niecałe 4 dni...

Dowiedz się więcej na temat: auto | piraci | wyciek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje