Reklama

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie

Dzisiaj serwujemy informacje o nowej stronie FIFA 09, nowościach na Xbox Live Arcade i WiiWare, zakończeniu trylogii X, zapowiedziach Bungie i innych. Zapraszamy do lektury.

FIFA 09

W Sieci wystartowała oficjalna strona Fifa 09. Ma miejscu oczywiście dość rozbudowane informacje o każdej z dostępnych wersji, trochę screenshotów, Forum i możliwość złożenia przedpremierowego zamówienia.

Savage 2

Savage 2: A Tortured Soul w ciągu kilku najbliższych tygodni doczeka się uaktualnienia silnika. Sprawniejsze działanie programu i większe zadowolenie użytkowników to dwa główne cele przyświecające autorom, studiu S2 Games.

Xbox Live Arcade

Jutro do usługi Xbox Live Arcade trafią dwie nowe gry. Pierwszą z nich będzie Schizoid oferujący szybką, zręcznościową rozgrywkę polegającą na niszczeniu pojawiających się na ekranie obiektów tego samego koloru co ?pojazd? gracza. Drugim programem będzie Golf: Tee It Up! Cena w obydwu przypadkach kształtować się będzie na poziomie 800 punktów Microsoftu.

Reklama

Fatal Inertia EX

Na Xboksie 360 nie udało się osiągnąć znaczącego sukcesu, więc po kilku poprawkach i zmianach KOEI atakuje z Fatal Inertią konsolę Sony. Wyścigi te, przypominające nieco uwolnionego z wąskich tras Wipeouta pojawią się w europejskiej wersji sklepu PlayStation Store 15 lipca, a więc w przyszły wtorek. Dostępna już wersja amerykańska kosztuje $29.99.

X3

Seria X od ponad ośmiu lat bawi fanów kosmicznych wojaży. Pora jednak w końcu na Wielki Finał i powrót zagubionej ludzkości do Systemu Słonecznego. Jak się dowiadujemy, firmy Deep Silver i Egosoft podpisały umowę, na mocy której we wrześniu tego roku do sklepów trafi X3: Terran Conflict, samodzielny dodatek wieńczący trylogię.

Bungie

W ostatnim podcaście produkowanym przez autorów serii Halo, czyli firmę Bungie, padło stwierdzenie, że w trakcie rozpoczynających się w poniedziałek 14 lipca targach E3 firma ogłosi coś nowego. Co konkretnie nie wiadomo, bowiem panowie prowadzący podcast, Brian Jarrard i były redaktor serwisu 1UP, Luke Smith, nie puścili pary z ust poza ogólnym stwierdzeniem, że coś się wydarzy. Pozostaje więc cierpliwie czekać. W końcu to już tylko sześć dni.

Pool Party

Firma Southpeak Games zapowiedziała na 18 lipca premierę gry Pool Party ? symulacji bilarda i snookera, który trafi do posiadaczy konsoli Nintendo Wii. W sumie w programie znajdzie się trzynaście różnych trybów gry w dziesięciu stylizowanych lokacjach: od zadymionych barów do przestronnych pomieszczeń na luksusowych jachtach.

WiiWare

Do europejskiej wersji usługi WiiWare trafiły dwa nowe tytuły. Ponoć przemycające shintoizm do kultury zachodniej Pokemony, czyli My Pokemon Ranch i grę zatytułowaną Pop. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie http://www.wiiware-world.com.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy