Reklama

Ubisoft pracuje nad nową marką

I Am Alive to nowa marka Ubisoftu, którą przedstawiciele francuskiego giganta pochwalili się w oficjalnym komunikacie z targów E3.

Niestety nie ujawniono zbyt wielu informacji o samej grze, wiadomo natomiast, że ukaże się ona wiosną 2009 roku na konsolach obecnej generacji.

Ubisoft słynie z umiejętnego wprowadzania nowych marek na rynek. Kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy przyniosły nam tegoroczne targi E3, na których zapowiedziano kolejną oryginalną zawartość francuskiego giganta - I Am Alive. Wraz z ogłoszeniem zaprezentowano pierwszy trailer.

I Am Alive będzie grą przygodową, której akcja toczy się w zburzonym Chicago. Ludzie walczą o przetrwanie, a warunki panujące w mieście zmuszają wszystkich do - jak mówią przedstawiciele Ubisoftu - "myślenia, reagowania i podejmowania ryzyka, które wpłynie zarówno na nich, jak i wszystkich wokół".

Reklama

To niestety wszystkie informacje o I Am Alive, jakie do tej pory ujrzały światło dzienne. Gra ma pojawić się na rynku już wiosną przyszłego roku, a jej przeznaczeniem będą konsole obecnej generacji. Wychodzi więc na to, że kolejna już produkcja Ubisoftu ominie pecetową brać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama