Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Trzy miliony Halo 3: ODST

Według informacji podanych przez Microsoft na całym świecie sprzedano ponad 3 miliony sztuk Halo 3: ODST. Imponujący wynik, jak na samodzielny dodatek do gry.

Podczas konferencji w Nowym Jorku przedstawiciel Microsoftu Dennis Durkin ujawnił wyniki sprzedaży Halo 3: ODST. Według niego na całym świecie sprzedano już ponad 3 miliony sztuk gry. Wynik jest tym bardziej imponujący, że osiągnięty w niepełne dwa miesiące, a sama gra stanowi tylko samodzielny dodatek do Halo 3.

Reklama

Analizując tę informację, można dojść do wniosku, że grubo ponad połowę tego wyniku osiągnięto w samych Stanach Zjednoczonych. Według wrześniowych wyników NPD Halo 3: ODST sprzedało się w ilości 1,52 miliona kopii. W październiku doszło do nich kolejne 271 tysięcy sztuk. Wynika z tego, że seria Halo cieszy się uznaniem nie tylko w USA (jak dość powszechnie uważa się w Europie), ale na całym świecie.

Warto zaznaczyć, że Halo 3 potrzebowało zaledwie 12 dni na osiągnięcie podobnego wyniku. Pozostaje tylko pogratulować twórcom i cierpliwie czekać na Halo Reach, umilając sobie czas oglądaniem materiałów z Halo Waypoint. Zainteresowanych fenomenem Halo odsyłamy do rozmowy z animatorami polskiej sceny tej gry.

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: hala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje