Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tony Hawk's American Wasteland

Efektowny "grind", "slide" na wysokości drugiego piętra, "grab" z pobliskiego garażu i mamy kolejną część "Tony'ego Hawka". Wzbogacony o kilka nowych patentów, powielający stare elementy - cieszycie się? W końcu to już siódma część.

Stara maksyma "do trzech razy sztuka" już dawno przeszła do lamusa...

Bo w Ameryce inaczej podchodzą do życia...

Witam Was serdecznie. Jako nowy kandydat na prezydenta, bo przecież jeszcze mnie nie poznaliście, aby zwyciężyć w nadchodzących wyborach (to już tylko cztery lata, trzeba się sprężyć), obrałem dość odważną politykę. Pełną szczerość. Zero ściemniania, kłamstw i wymijających odpowiedzi. Prosto w oczy, kawa na ławę i co tam sobie jeszcze chcecie... Oczywiście nie mam zamiaru poprzestać tylko na słowach. Oto moje pierwsze przemówienie, ew. "orędzie do narodu"... Jak zwał tak zwał. Ważne są przecież tylko dobre chęci.

Najnowszy "Tony" to bez wątpienia mocna kopia poprzednich części. Tricki te same, system podobny, a konstrukcja miejscówek i dostępnych lokacji jest jak "dwie krople wody" w porównaniu z poprzednikami...

Grałeś w poprzednie części? Jeśli tak, to odpuść sobie "American Westland". Jest prosto, banalnie i bardzo krótko. Poza tym system tricków, a raczej jego mechanizm, to po prostu skandal. Aby mieć możliwość "czesania" konkretnych "tricków", najpierw musimy je odblokować, a to wydaje się dziwne, skoro robiliśmy "cuda nie widy" w poprzednich częściach. Znowu walczyć o coś, co dopiero zdobyliśmy? Nawet nowicjusze nie będą zadowoleni. Po co kupować tę odsłonę serii, skoro np. trzecia część była o niebo lepsza? Bez sensu. Tak czy owak - jedni i drudzy poczują się oszukani. Wyjadacze wkurzą się, iż znowu otrzymali to samo, a nowicjusze, że dostali odgrzewany kotlet...

Dobra, zaczęło się ostro. Ewolucje praktycznie te same, ale można zadać sobie pytanie, co w takim razie wymyślić nowego? Faktycznie, ale idąc dalej tym tropem - to po co kolejna część gry, w której temat przewodni został już wyczerpany?

Kolejne oszustwo i próba naciągnięcia gracza na zakup gry to sklep i nowości, jakie w nim się pojawiły. Teraz praktycznie możemy już wszystko. Brakuje chyba już tylko solarium i robienia tipsów? I naprawdę super, cieszę się bardzo z tego powodu, tylko w takim razie dlaczego ta gra w swoim tytule posiada imię znanego skatera, a nie pani Zdzisi z pobliskiego salonu urody o nazwie "Weź się odpicuj"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje