Reklama

The Last Remnant na pecetach!

RPG The Last Remnant, powstający w stajni Square Enix, obok Xboksa 360 trafi także na pecety - poinformowali Yoichi Wada i przedstawiciele Microsoftu na wczorajszej konferencji.

Wydanie konsolowe doczekało się ponadto daty premiery - gra zadebiutuje na rynku 20 listopada.

Miłą niespodziankę dla właścicieli komputerów osobistych przygotował na swej konferencji na targach E3 Microsoft. Pierwotnie gigant z Redmond zapowiadał, że nie zabierze ze sobą praktycznie ani jednej gry komputerowej, tymczasem wraz z ekipą Square Enix odbiegnięto nieco od tych deklaracji. The Last Remnant, głośny RPG pierwotnie przeznaczony wyłącznie na Xboksa 360, pojawi się także na pecetach! Do tej pory nie ujawniono na jego temat praktycznie żadnych szczegółów, a sytuacji tej nie zmieniła również wczorajsza konferencja Microsoftu. Można za to podziwiać już wcześniej zaprezentowane przez nas obrazki oraz trailer z omawianej produkcji Square Enix.

Reklama

Wersja Last Remnanta na Xboksa 360 doczekała się też daty premiery. Gra zadebiutuje na świecie 20 listopada, tym bardziej niepokojący jest więc fakt tak skąpej porcji informacji na temat tej produkcji, jakie ujrzały światło dzienne. Wersja komputerowa na razie nie ma ustalonego terminu wydania, zatem pecetowcy muszą po prostu cierpliwie czekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje