Reklama

Tajemnicze odliczanie na stronie Bungie

Na oficjalnej stronie studia Bungie trwa tajemnicze odliczanie. Wraz z jego zakończeniem ogłoszony zostanie prawdopodobnie nowy projekt twórców serii Halo.

Po sieci krąży wiele spekulacji dotyczących tego ogłoszenia.

Większość obserwatorów spodziewała się, że ogłoszenie tajemniczego projektu studia Bungie nastąpi na wczorajszej konferencji Microsoftu. Tak się jednak nie stało, przez co wielu fanów spotkało rozczarowanie (choć, z drugiej strony, kto by był rozczarowany po ogłoszeniu Final Fantasy XIII na X360?). Mówiło się, że Bungie przeczeka hitowy boom związany z targami E3 by po ich zakończeniu wypalić ze swym nowym projektem. Teraz wydaje się jednak, że już wkrótce doczekamy się tej wielce wyczekiwanej zapowiedzi. Na oficjalnej stronie studia trwa bowiem tajemnicze odliczanie, które dobiegnie końca jutro około godziny 16:00 polskiego czasu. Prawdopodobnie właśnie wtedy Bungie spuści kurtynę kryjącą za sobą nową produkcję.

Reklama

Wielu graczy spodziewa się, że ów tajemniczy projekt to Halo 4. Tymczasem z naszych wczorajszych doniesień wynika, że będzie to co prawda gra oparta na marce Halo, jednak nie okaże się ona czwartą częścią słynnej serii. W kuluarach mówi się o rozbudowanym trybie kooperacji, ośmioosobowych zespołach i zapowiadanym wcześniej braku Master Chiefa. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje