Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Stwórz graffiti do Crackdown 2

Ruffian Games, studio pracujące nad Crackdown 2, ogłosiło dość interesujący konkurs - wystarczy narysować obrazek, który będzie stylem nawiązywał do graffiti.

Gra jest warta świeczki, bo nasze dzieło może ozdobić ściany Pacific City.

Reklama

Na oficjalnej stronie Ruffian Games pojawiła się ciekawa informacja. Developer Crackdown 2 postanowił zorganizować konkurs na malunki i obrazki, które nadają się na graffiti zdobiące miejskie mury. Jak mówi oficjalna wieść Pacific City, po wydarzeniach z pierwszej części jest bardzo zaniedbane - walające się po ulicach wraki, szaleńcy chodzący na wolności, masa graffiti na ścianach budynków... STOP! Ostatnim z elementów zespół Ruffian Games nie zdążył się jeszcze zająć, a zadanie zaprojektowania naściennych malunków zostawił samym graczom. Warunek dotyczący warstwy artystycznej jest w zasadzie jeden - wystarczy pokazać coś lepszego niż rysunek przygotowany przez głównego projektanta gry, Steve'a Iannetta. O tym, że wszelkiego rodzaju obsceniczne obrazki nie przejdą, nie musimy chyba wspominać.

Poza wymogami artystycznymi, jest też kilka tych natury technicznej:

- Zgłoszenie wysłane na adres compo@gazaxian.com musi dotrzeć do dnia 9 grudnia 2009 roku

- Do grafik wykorzystanych podczas przygotowywania naszego obrazka musimy mieć pełne prawa autorskie, lub pisemną zgodę osób, których elementy prac zostały wykorzystane.

- Rozmiar prac został ustalony na 1024x1024 pikseli, a najlepszym z dostępnych formatów będzie .PNG

Dowiedz się więcej na temat: obrazek | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje