Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sprzęt Microsoftu znów się grzeje

Firma z Redmond już chyba nigdy nie pozbędzie się łatki "nasze produkty się psują". Kiedy tylko gracze dobrze odebrali przedłużenie gwarancji na Xboxy 360 okazało się, że przegrzewa się kolejne "dzieło" Microsoftu.

Zgadnijcie które.

Reklama

Nie będziemy was trzymali w niepewności. Chodzi o wypuszczone na rynek nie tak dawno temu kierownice (Xbox 360 Racing Wheel). Okazuje się, że spotkało je to samo co same Xboxy - sprzęt się przegrzewa. A konkretnie rzecz ujmując przegrzewa się zasilacz kierownicy. Jeśli spotałeś się z czymś takim koroporacja wymieni twój zasilacz na nowy. A już myśleliśmy, że tego typu problemy firma ma już za sobą.

Microsoft wydał już oficjalne oświadczenie w tej sprawie: "Podjęliśmy się tego działania (wymiana zasilaczy przyp. red.) po tym jak Microsoft został poinformowany o bardzo niewielkiej liczbie przypadków usterek w Xbox 360 Wireless Wheel. Jedna z części znajdujących się w obudowie może się przegrzewać i dymić kiedy używamy zasilacza do zapewnienia dopływu prądu do kierownicy".

Hmm po raz kolejny jedynie "bardzo niewielka liczba" urządzeń jest wadliwa. Nie chcemy być złośliwi, ale kiedyś już to słyszeliśmy. A może ktoś pomylił się i powinno tam być napisane -sprzedaliśmy bardzo niewielką liczbę kierownic, z których większość jest wadliwa"?

Na koniec informujemy, że Microsoft potwierdził iż: "Do tej pory nie odnotowaliśmy żadnych przypadków pożarów, obrażeń ani zniszczenia prywatnego mienia z powodu awarii kierownicy". Może nadszedł czas abyśmy codziennie odłączali sprzęt Microsoftu z gniazdek?

Dowiedz się więcej na temat: 360 | Microsoft | firma | sprzęt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje