Reklama

Splinter Cell: Conviction ma być wart oczekiwania

Ubisoft zapewnia, że gra Splinter Cell: Conviction przechodzi właśnie spore zmiany (na lepsze), a wszyscy, którzy na nią cierpliwie czekają dostaną naprawdę dobry produkt.

Gra Splinter Cell: Conviction - kolejna przygoda Sama Fishera - powstaje już bardzo długo, i będzie powstawać jeszcze trochę. Ile konkretnie? Tego nadal nie wiadomo. Mamy natomiast kolejne zapewnienie Ubisoftu, że kiedy tytuł w końcu trafi na sklepowe półki, to okaże się wart oczekiwania. "Prace nad projektem zdecydowanie cały czas posuwają się do przodu, nie wierzcie w internetowe plotki (...). Gameplay mocno ewoluował, a strona graficzna jest wyraźnie lepsza" - powiedział Chris Easton, zajmujący się kwestiami społecznościowymi u developera. Dodał również, że wersja, która była prezentowana na zeszłorocznej imprezie z cyklu Ubidays jest już wyraźnie nieaktualna.

Reklama

W takim razie nadal czekamy na nowe materiały i konkretną datę premiery. SC:C pojawi się na pecetach i Xboksie 360. Plotki o wersji na PS3 na razie się nie potwierdziły.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje