Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Silent Hill 5 jeszcze w tym roku?

Choć piąta odsłona popularnej serii survival horrorów ze stajni Konami nie została jeszcze oficjalnie zaanonsowana, to regularnie - co kilka tygodni - w branży pojawiają się na jej temat szczątkowe przecieki.

Tak jest również i tym razem, o czym możemy przekonać się zaglądając do najnowszego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Reklama

Na łamach wymienionego miesięcznika pojawiła się wiadomość, że Silent Hill 5 trafi do sklepów jeszcze w tym roku, a platformami, na jakich się ukaże, będą - zgodnie z przewidywaniami - next-geny. W domyśle chodzi oczywiście o PlayStation 3 oraz X360. Co ciekawe, nadchodząca część perypetii mieszkańców "Cichego Wzgórza" powstaje najprawdopodobniej nie w Japonii, a w. Stanach Zjednoczonych.

Za kulisami mówi się również, że SH5 będzie przypominać swą mechaniką drugą odsłonę sagi, jednak ani ta wiadomość ani doniesienia opublikowane w najnowszym wydaniu EGM, nie zostały dotąd potwierdzone przez producentów gry. Należy jednak spodziewać się, że w najbliższych tygodniach Konami ujawni nieco więcej szczegółów na temat swojego survival horroru.

Dowiedz się więcej na temat: survival | Silent Hill

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje