Reklama

Saints Row 2 w październiku

THQ ogłosiło, że jeden z większych tegorocznych tytułów tego wydawcy - gra Saints Row 2 - pojawi się w Ameryce na Xboksie 360 i PlayStation 3 dopiero w listopadzie.

To termin nieco późniejszy od zapowiadanego wcześniej sierpnia, ale dodatkowy czas ma zostać wykorzystany przez studio Volition na poprawę jakości swojego produktu.

Ostatni kwartał roku, standardowo dla branży wirtualnej rozrywki, zaczyna robić się coraz bardziej zatłoczony. Do grona wydawców szykujących swoje duże tytuły na ten okres dołączyła firma THQ, która przełożyła datę premiery gry Saints Row 2 na Xboksa 360 i PlayStation 3. Nowym terminem jej wydania, który zastąpił zapowiadany wcześniej sierpień, jest 14 października (dla Ameryki, Europa to w tej kwestii na razie wielka niewiadoma). Powodem tej decyzji są problemy marketingowe i niezadowalająca jakość produktu (to drugie "nieco" dla graczy ważniejsze, choć wymienione na równi z pierwszym). Można tylko mieć nadzieję, że prawie dwa miesiące dodatkowej pracy pozwoli studiu Volition na dopieszczenie wszystkich elementów tego tytułu. Od porównania z GTA IV w gatunku gier sandbox nie ma już ucieczki, a hit Rockstara ustawił poprzeczkę bardzo wysoko, z czego developer i wydawca SR2 na pewno bardzo dobrze zdają sobie sprawę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje