Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Saboteur później

Data premiery gry Saboteur uległa przesunięciu.

Teraz planowany termin wydania produkcji Pandemic Studios to następny rok fiskalny, rozpoczynający się 1 kwietnia przyszłego roku.

Reklama

Saboteur, oczekiwana skradanka osadzona w czasach II wojny światowej nie ukaże się w terminie zgodnym z wcześniejszymi zapowiedziami przedstawicieli EA, pierwszym kwartale przyszłego roku. Z niewyjaśnionych przyczyn datę premiery przesunięto na przyszły rok fiskalny, czyli okres od 1 kwietnia 2009 do 31 marca 2010. Należy jednak pamiętać, że producent gry, Pandemic Studios, miał ostatnio pełne ręce roboty - Mercenaries 2 i LotR: Conquest pochłonęły zapewne dużo środków i czasu. Być może właśnie w tym upatrywać należy powodów poślizgu tego tytułu.

Tym niemniej nie jest to pierwsze przesunięcie daty premiery gry. Saboteur muiał się pierwotnie ukazać jeszcze w tym roku, jednak w czerwcu John Riccitiello, mając na myśli również Dragon Age'a, zapowiedział: "Nie zdążą wyjść w obecnym roku kalendarzowym, ale trafią do ostatniego kwartału obecnego roku fiskalnego".

Wypada nadmienić, że Saboteur nie będzie kolejną strzelaniną osadzoną w realiach II wojny światowej. Akcja skupi się bardziej na dywersji i szpiegostwie, a motywem działań głównego bohatera nie stanie się chęć ocalenia świata od fali nazizmu, a prywatna zemsta za szkody wyrządzone jego najbliższym. Można spodziewać się zatem wciągającej fabuły zagłębiającej się w odczucia postaci przewodniej.

Saboteur trafi jedynie na konsole - X360 i PS3.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje