Reklama

Pure być może doczeka się kontynuacji

Twórcy gry Pure już snują plany dotyczące przyszłości marki.

Premierowa edycja prawdopodobnie doczeka się zawartości dodatkowej, a w dalszej przyszłości być może pojawi się pełnoprawna kontynuacja.

Twórcy gry Pure z Black Rock Studio już teraz zastanawiają się nad rozwojem tego tytułu w przyszłości. Produkcja nie doczekała się jeszcze premiery (jest ona przewidziana na końcówkę września w Europie, w tym również w Polsce). Dalsze plany przedstawił pokrótce dyrektor Black Rock, Jason Avent. Na łamach serwisu VG247 wyraził on nadzieję, że Pure doczeka się kontynuacji. "Mamy spore pokłady pomysłów i pełno niedokończonych spraw" - powiedział Jason Avent. Ewentualna druga część Pure'a to melodia dalszej przyszłości. Nieco wyraźniej przedstawia się za to perspektywa stworzenia zawartości dodatkowej do pierwszej odsłony. "To coś, co obecnie rozważamy" - skomentował dyrektor Black Rock Studio. Ewentualnych wieści o DLC do Pure'a wypatrywać należy po premierze podstawowej wersji gry.

Reklama

Tymczasem firma CD Projekt, która w Polsce odpowiada za dystrybucję tej wyścigowej produkcji, donosi w swym oficjalnym komunikacie prasowym, że Pure zbiera wysokie oceny zarówno w prasie krajowej, jak i zagranicznej. Oceny oscylują wokół 8,5/10, co powinno być dodatkową zachętą dla fanów arcade'owych wyścigów do zakupu tego tytułu.

Pure ukaże się w wersjach na PC, PS3 i X360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje