Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pure

A propos trików - należy także oddać twórcom cześć za animację ruchów zawodników podczas ich wykonywania. Są one tak wiarygodne i rzeczywiste, że dosłownie czujemy się, jakbyśmy oglądali relację z TV. Po prostu majstersztyk! Z kolei podczas wykonywania ewolucji specjalnych, które to różnią się od zwykłych tym, że chyba nikt naprawdę ich nie wykonuje, czujemy pełen podziw i ogromną satysfakcję. Zresztą jak inaczej mamy się czuć, gdy nasza postać robi quadem dwa obroty w powietrzu, i to do tego jeden w bok, a drugi naprzód (Sidewinder), staje na siedzeniu i zaczyna udawać, że gra na gitarze (Guitar Hero) albo odrywa się od pojazdu i leci obok, robiąc dwa obroty dookoła własnej osi w prawo, zupełnie jakby skakała na spadochronie... A po tym wszystkim często w ostatnim momencie wraca na swoje właściwe miejsce i jedzie dalej. Nieraz zdarzyło nam się zamknąć oczy w obawie przed upadkiem, by po chwili przekonać się, że w już naprawdę ostatnim momencie nasz zawodnik z powrotem dosiadł ATV i jedzie sobie dalej.

Reklama

Także dobrą, ale już nie tak zachwycającą strona gry jest jej audio. Dźwięk quadów chyba u nikogo nie wywołuje przyspieszonego bicia serca, choć oczywiście brzmi on w pełni realistycznie. Soundtrack pełen jest szybkich utworów rockowych albo drum'n'bassowych, ale tak naprawdę oczekiwaliśmy czegoś bardziej porywającego i wpadającego w ucho. Tymczasem często jakaś piosenka tam sobie gra, ale nie zwracamy na nią większej uwagi. A szkoda.

Gotowi do wyścigu?

Reasumując, Pure jest bardzo dobrą, wciągającą i solidną produkcją, przy której można spędzić wiele przyjemnych godzin. Na jej wysoką grywalność składają się: przyjemny system kierowania ATV i wykonywania trików, ciekawy tryb budowania własnego quada, szalenie widowiskowe i świetnie zaprojektowane trasy, ogromna dynamika zmagań oraz piękna grafika - jednym słowem, gra posiada wszystko to, co niezbędne w porządnej ścigałce. Owszem, kariera mogłaby być dłuższa oraz bardziej urozmaicona, to samo dotyczy zresztą tras, a soundtrack mógłby być bardziej porywający... Ale mielibyśmy wtedy chyba za dobrze. No i dzięki małym wadom mamy po co czekać na kontynuację. A ta, sądząc po pozytywnych recenzjach, jakie Pure zbiera na całym świecie, powinna powstać. Z czystym sumieniem polecamy tytuł wszystkim fanom dobrej, zręcznościowej i wyścigowej zabawy.

Dowiedz się więcej na temat: dostęp | rozgrywki | wyścigi | zabawy | trasy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje