Reklama

Portal: Still Alive z zestawem fanowskich map

"Portal: Still Alive jeszcze w tym roku, wyłącznie na Xboksie 360!" - można było usłyszeć na konferencji Microsoftu na targach E3.

Firma zapowiedziała wtedy, że będzie to rozszerzona wersja oryginału, z nowymi mapami. Dzisiaj już wiadomo, że nie będą one aż tak bardzo nowe...

Zainteresowani Portalem w wersji Still Alive, zapowiedzianym przez MS na tegorocznych targach E3? W takim razie na pewno chcecie wiedzieć, co na temat tej produkcji ujawnił sam Dough Lombardi ze studia Valve, w wywiadzie dla serwisu GameSetWatch. Niestety, te informacje ciężko zaliczyć do kategorii zachęcających do zakupu.

Otóż dodatkową zawartością w nowym Portalu będzie zestaw ponad 40 plansz, które... właściciele wersji pecetowej gry mogą od jakiegoś czasu ściągnąć za darmo - The Flash Version MapPack. To w 100% robota fanów ze strony WeCreateStuff - wersje 3D map, które po raz pierwszy można było zobaczyć we flashowej wersji 2D tej gry. Nie rozszerzą historii oryginału, nie będzie też w nich głosu komputera GlaDOS.

Reklama

Oferta z pewnością trafi do tych, którzy jeszcze w ogóle nie mieli styczności z tym tytułem. A warto wyrobić sobie na jego temat własne zdanie - to w końcu produkcja, która zaskoczyła wielu i nieźle namieszała w zeszłorocznych rankingach najlepszych gier wideo.

Portal: Still Alive pojawi się w serwisie Live Arcade konsoli Xbox 360 na pewno jeszcze w tym roku, chociaż konkretnej daty premiery na razie brak. Cena gry również nie jest jeszcze znana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje