Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Plotki o Halo 4

Nie ucichły jeszcze echa informacji, że Bungie kończy z serią Halo, a już pojawiają się spekulacje odnośnie Halo 4.

Za jego produkcję miałoby odpowiadać studio Gearbox.

Reklama

Halo to potężna marka i można się było spodziewać, że Microsoft będzie chciał z niej czerpać zyski. Wraz z ogłoszeniem przez Bungie końca pracy nad serią rozpoczęły się spekulacje, kto przejmie produkcję tego kultowego tytułu. Odpowiedzi można szukać w wypowiedziach Randy'ego Pitchforda z Gearbox, który na wszelkie możliwe sposoby wykręcał się od kwestii Halo.

Zapytany wprost czy Gearbox zajmie się produkcją następnej gry Halo odpowiedział: Mogę powiedzieć, że jest kilka gier, które nasz zespół już zapowiedział. Ogłosiliśmy Borderlands oraz Aliens: Colonial Marines dla SEGI i FOX-a. Nie jest też tajemnicą, że zajmujemy się tez innymi projektami.

Na powtórzone pytanie czy może chodzić o Halo odpowiedział: Haha! Nie będziemy na ten temat rozmawiać. Nie możemy o tym mówić. Brzmi to dość zagadkowo, zwłaszcza, że Gearbox odpowiadał za przeniesienie pierwszej części Halo na komputery PC. Brak jednoznacznego zaprzeczenia ze strony Pitchforda też jest tutaj pewnym sygnałem. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści.

Dowiedz się więcej na temat: spekulacje | hala | plotki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama