Reklama

Plany wydawnicze Take-Two

DLC do GTA IV, GTA: Chinatown Wars i Bioshock 2 doczekały się ustalenia terminów wydania.

Firma Take-Two poinformowała także, że GTA IV sprzedało się już w liczbie 10 milionów sztuk.

Firma Take-Two ujawniła swój raport finansowy a wraz z nim informacje dotyczące kolejnych wejść na rynek swoich najważniejszych tytułów. Choć są to na razie terminy przybliżone, warto się im przyjrzeć, by umiejętnie rozplanować swój budżet na najbliższych kilka(naście) miesięcy.

Zaczynamy od zawartości dodatkowej do GTA IV. Raz jeszcze potwierdzono, że DLC dla Xboksa 360 trafi do sprzedaży w roku fiskalnym zaczynającym się 1 listopada 2008. Nie można tego w jakikolwiek sposób traktować jednak jako potwierdzenie krążących od pewnego czasu po sieci plotek, że zawartość ta będzie dostępna już w listopadzie. "Najwcześniej w listopadzie" - tak właśnie należy traktować komunikat T2. Podobne wytyczne w sprawie daty premiery otrzymał GTA: Chinatown Wars, czyli wydanie słynnej serii produkowane z myślą o DS-ie. Pierwotnie planowane na końcówkę bieżącego roku może ostatecznie pojawić się w następnym - wszak rok fiskalny Take-Two trwa do października 2009. Nieco bardziej konkretnie o tym tytule wypowiedział się Ben Feder, szef T2. Stwierdził on, że Chinatown Wars zawita na rynek najpóźniej w styczniu przyszłego roku.

Reklama

Taki sam termin, jak dwie powyższe produkcje, został wyznaczony drugiej części Bioshocka. Na razie shooter ten jest tworzony z myślą o pecetach i Xboksie 360. Właściciele PS3 wciąż bowiem czekają na pierwszą część, która na ich sprzęcie powinna pojawić się 24 października 2008. Trudno przewidzieć, czy i kontynuacja, z równie dużym poślizgiem, trafi na konsolę Sony.

Na koniec ciekawostka dla fanów GTA IV - produkcja ta zdążyła się już sprzedać w liczbie przekraczającej 10 milionów egzemplarzy. Są to wyniki zgromadzone ze wszystkich rynków, na których bestseller Rockstara zdążył się dotychczas pojawić. Gra zadebiutowała dotąd na konsolach PS3 i X360, pecetowcy swoją wersję otrzymają zaś 21 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje