Peter Moore o awaryjności Xboxa 360

Najnowsza konsola Microsoftu wciąż uważana jest za dość awaryjny sprzęt. Problemy związane z jej usterkami komentuje sam Peter Moore.

Wypowiedź jednej z najważniejszych postaci w świecie Xboxa 360 przytacza serwis 1Up. Moore został poproszony o skomentowanie statystyk dotyczących awaryjności konsoli.

Odpowiedź, którą przytaczamy jest ciekawa: "Nie mogę skomentować tych liczb (statystyk dotyczących awaryjności przyp. red.) ponieważ ulegają one zmianom. Sprawą, którą powinien przejmować się klient jest to, jak go traktujemy. Wiecie, rzeczy się psują, a jeśli my traktujemy klienta dobrze i naprawiamy zgłoszoną usterkę to jest to właśnie to działanie, na którym najbardziej się skupiamy. Nie będę wypowiadał się na temat poszczególnych liczb ponieważ sprzedajemy konsolę w 36 krajach a to jest dość skomplikowany biznes".

Reklama

I już wszystko wiecie. Nie powinniśmy się przejmować żadnymi statystykami. Zamiast tego cieszmy się z faktu, iż Xbox 360 dostępny jest w tak wielu krajach.

Możemy się również cieszyć jeśli nasza konsola jeszcze się nie popsuła a zarazem mieć nadzieję, że ten skomplikowany biznes zaowocuje kiedyś tworem o pięknej nazwie Xbox Live Polska.

Valhalla.pl
Dowiedz się więcej na temat: Peter | peter moore | moore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy