Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Obniżki przyczyną dwukrotnie lepszej sprzedaży Xboxa 360 w Europie

Przed miesiącem Microsoft w trosce o portfele klientów postanowił znacznie zredukować europejską cenę konsol Xbox 360.

Czy krok ten spotkał się z należytym zainteresowaniem? Chris Lewis, pełniący funkcję szefa europejskiego oddziału firmy potwierdza, że jak najbardziej.

Reklama

Otóż od chwili obniżki, która miała miejsce 14 marca, Xbox 360 sprzedaje się ponoć w Europie dwukrotnie lepiej niż wcześniej. Niestety nie wiemy, czy dotyczy to wszystkich wersji konsoli, czy tylko najtańszej Arcade. W chwili obecnej sprzęt ten jest numerem jeden nie tylko w Europie, ale także w Afryce i Środkowej Azji, zyskując od momentu wprowadzenia do sprzedaży 42% rynku.

Wszystko to wygląda bardzo pięknie, tylko polscy gracze chcieliby w końcu dowiedzieć się, kiedy przestaną być zmuszani do oszustwa polegającego na podawaniu fałszywych danych przy zakładaniu konta Xbox Live. Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę z procederu, jednakże najwidoczniej niewiele robi, albo działa zbyt ospale, aby zabezpieczyć interesy polskich klientów. Skoro Xbox 360 jest oferowany w rodzimych sklepach, to może na razie na pudełku warto by było tymczasowo doklejać etykietki: produkt niepełnowartościowy?

Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Xbox | xbox 360 | 360

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje