Reklama

Nowy Splinter Cell dopiero w 2010 roku?

Splinter Cell: Conviction - pamiętacie jeszcze o nowej odsłonie jednej z najbardziej popularnych serii Ubisoftu?

Miała pojawić się na początku tego roku, jednak na jej temat jest dziwnie cicho. Jeśli wierzyć plotce, to developer rozpoczął nad nią prace praktycznie od początku i gra może zostać wydana nawet dopiero w 2010 roku!

O kolejnej odsłonie serii Splinter Cell, z podtytułem Conviction, od jakiegoś czasu mówiło się bardzo niewiele, a jeśli już, to tylko o przesunięciu daty premiery i możliwej wersji na PlayStation 3, która miałaby dołączyć do edycji na PC i Xboksa 360. Informacji na temat samej gry do dziś jest jak na lekarstwo, a konkretnego terminu jej wydania jak nie było, tak nie ma. Taki bieg wydarzeń z pewnością prowokuje do zadania pytania: czy z Samem Fisherem wszystko w porządku? Jeśli wierzyć najnowszej plotce, to niestety nie. Magazyn Xbox World donosi, że planowany termin debiutu gry Splinter Cell: Conviction to teraz... okres od końca przyszłego roku do wiosny 2010! Powodem tak wielkiego przesunięcia premiery jest ponoć niska jakość niektórych ważnych elementów tej produkcji, takich jak np. mechanizm poruszania się w tłumie (który - jak informuje pismo - nie dorastał do tego, co pokazał Assassin's Creed). Dlatego ekipa z montrealskiego oddziału Ubisoftu miała postanowić o ponownym rozpoczęciu prac nad grą, praktycznie od zera.

Reklama

Ubisoft na razie nazwał te doniesienia spekulacjami i nie skomentował ich treści. Można oczekiwać, że wszystko się wyjaśni już za tydzień - na paryskiej imprezie tego wydawcy (Ubidays 2008), której termin ustalono na 28-29 maja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje