Reklama

Nowe projekty Rockstara i LucasArtsu

Magazyn Electronic Gaming Monthly donosi w sekcji plotek nowego numeru nad czym obecnie pracują ludzie odpowiedzialni za GTA IV, komu Remedy powierzyło tworzenie trzeciej części serii Max Payne i o planach LucasArtsu w związku z zapowiedzią WiiMotionPlusa.

Nowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, nowy zestaw branżowych plotek! Serwis 1UP jak zwykle przedstawił te najgorętsze, które niejednego mogą przyprawić o szybsze bicie serca. Tym razem w centrum zainteresowania jest Rockstar i nowe, na razie nieoficjalne projekty tej firmy. Chodzi o trzecią część serii Max Payne, która zdążyła już pojawić się na ustach fanów serii przy okazji wcześniejszych spekulacji. Jak wiadomo, twórcy dwóch poprzednich odsłon ciężko pracują w studiu Remedy nad Alanem Wake'em, a i nie wszystko idzie po ich myśli... Nie mają więc czasu na poświęcenie swojemu dziecku tyle uwagi, ile by chcieli. Dlatego na tapecie w tej kwestii jest Rockstar, któremu developer miał powierzyć projekt. Ponoć zajmuje nim się oddział w Toronto, odpowiedzialny za grę na podstawie filmowego klasyka The Warriors.

Reklama

Druga plotka ucieszy właścicieli PlayStation 3 - EGM twierdzi, że R* ma w zanadrzu zupełnie nowy, nieznany światu exclusive dla tej platformy, nad którym pracuje team mający na koncie... GTA IV. No, to byłoby coś... Czyżby "świetne relacje" Sony z tą firmą w końcu miały przełożyć się na konkretny tytuł, który nie skończy jak L.A. Noire?

Na koniec coś dla fanów Gwiezdnych Wojen i machania mieczem świetlnym. Pismo donosi, że firma LucasArts nie miała pojęcia o tym, że Nintendo szykuje "nakładkę" WiiMotionPlus, w związku z czym nie zdąży z implementacja jej obsługi w nadchodzącej grze Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels na Wii. Dlatego - zdając sobie sprawę z potencjału małego urządzonka - już planuje kolejna produkcję tego typu, która z niego skorzysta. Premiera ponoć w przyszłym roku.

Co z powyższego okaże się prawdą, dowiemy się zapewne w ciągu najbliższych miesięcy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje