Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa łata dla konsoli Xbox 360

Wczoraj konsola Xbox 360 doczekała się nowej, przymusowej aktualizacji.

Niestety nie jest to jeszcze poprawka wprowadzająca usługi Twitter, Facebook oraz Last.fm.

Reklama

Wszyscy, którzy od wczoraj podłączają się do usługi Xbox Live zmuszani są do przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania konsoli. Niestety nie jest to oczekiwana aktualizacja z nowymi usługami. Na nią trzeba poczekać do końca listopada (chyba, że zostaliśmy zaproszeni do testów).

Obecna zmiana przynosi jedynie poprawkę dla zewnętrznego urządzenia Wi-Fi, która wprowadza obsługę standardu WPA2. Lepiej późno niż wcale, choć naprawdę można było dołączyć tę łatkę do pełnej aktualizacji systemu. Jeżeli do tej pory obywaliśmy się bez WPA2, to miesiąc różnicy naprawdę niewiele tutaj zmieni.

Oczywiście poprawka dostępna jest tylko dla osób podłączających się do Xbox Live. Usługa ta oficjalnie w Polsce nie istnieje, choć 90% posiadaczy konsoli Xbox 360 w Polsce aktywnie z niej korzysta. Polski oddział Microsoftu obiecywał informacje na temat wprowadzenia Live w Polsce na koniec wakacji. Po upływie tego terminu zasłonił się ponownie enigmatyczną wypowiedzią o bliżej nieokreślonej przyszłości. Zapewne nastąpi to w okolicach premiery nowej konsoli.

Dowiedz się więcej na temat: aktualizacja | poprawka | Live | Xbox | 360 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje