Reklama

Ninja Blade nadejdzie w przyszłym roku

Tytuł ten pojawił się przed wakacjami jako jeden z dwóch tajemniczych projektów anonsowanych przez Microsoft.

We wrześniu jego istnienie zostało oficjalnie potwierdzone - konkurencja dla serii Ninja Gaiden jest tworzona od ponad trzech lat.

Ninja Blade jest grą, w której zamaskowany posiadacz wielkich mieczy będzie ochoczo hasał po dachach tokijskich wieżowców i dziesiątkował zastępy przeróżnych demonów. Czyli mowa o efektownym slasherze. Wiemy już, że ów slasher pojawi się tylko na X360, a jego japońska premiera została ustalona na 29 stycznia 2009 roku. Miłośnikom siekania pozostaje mieć nadzieję, że europejsko-amerykański debiut gry nie będzie miał miejsca dużo później.

Reklama

Przy okazji oficjalna strona gry (póki co tylko po japońsku, wersja angielska jest w drodze) została uaktualniona o zwiastun gry z Tokyo Game Show, a nowe informacje o Ninja Blade mają się na niej pojawiać regularnie. A jeśli mało wam materiałów z gry, to wiedzcie, że po jej premierze Japończycy otrzymają wydany na dwóch płytach soundtrack, a główny temat muzyczny z Ninja Blade zostanie udostępniony w sieci iTunes w Wigilię Bożego Narodzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje