Reklama

MS zapewnia, że ma pod pazuchą coś ciekawego

Do targów E3 już niecały tydzień. Tymczasem David Gosen z Microsoftu droczy się z publiką mówiąc o tajemniczych ogłoszeniach.

Wręcz żałuje, że nie może niczego zdradzić. Tak wspaniałe są to ponoć wieści...

Firma Microsoft wbrew pozorom nie odkryła jeszcze wszystkich kart. Przynajmniej jeżeli zawierzyć dyrektorowi marketingowemu MS-a - Davidowi Gosenowi. Gosen udzielił ostatnio wywiadu magazynowi MCV i w rozmowie tej padły z jego ust te słowa: "Rujnowanie naszej niespodzianki na E3 byłoby prostackie z mojej strony. Wykorzystamy to wydarzenie do opublikowania kilku ogłoszeń (...) Kładziemy duży nacisk na badania, rozwój oraz innowacje. Wciąż pracujemy nad nowymi rzeczami. I wciąż będziecie od nas dowiadywali się o nich, bo wierzymy, że będą one zmieniać cały rynek gier. Musicie tylko poczekać na ich oficjalne ogłoszenie".

Reklama

Czyżby wśród tych rewelacji był także nowy kontroler imitujący Wiilota? Gosen z pełną brutalnością rozprawia się z tym tropem: "Wiemy, że na rynku masowym liczy się prostota. Możemy sobie z tym poradzić bez kontrolera - możemy zrobić to z tym, co mamy dzisiaj".

Tegoroczne targi E3 odbędą się w dniach 14-17 lipca. Możecie liczyć na sporą porcję doniesień z tego wydarzenia na gram.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama