Reklama

Microsoft o planach na rok 2009

Aaron Greenberg z Microsoftu zapewnił, że Xbox 360 ma wiele do zaoferowania w rozpoczynającym się roku.

Jego zdaniem lepiej przełożyć skromne obietnice na okazały efekt, niż odwrotnie.

Sony zapowiedziało niedawno ustami Shuheiego Yoshidy, że w 2009 roku na właścicieli PS3 czeka wiele atrakcji. Na odpowiedź Microsoftu nie trzeba było długo czekać. Głos w tej sprawie, podczas imprezy CES 09 zorganizowanej w Las Vegas, zabrał Aaron Greenberg, product manager Xboksa 360.

"To będzie wielki rok dla fanów Halo. Rozpocznie się od wydania Halo Wars, a później dojdzie również do premiery Halo 3: ODST" - rozpoczął Greenberg. Poza tymi dwoma tytułami gigant z Redmond nie ma jednak zbyt szerokiego pola do chwalenia się. "Jeśli wrócicie pamięcią do stycznia 2008, zrozumiecie, że filozofia naszej firmy opiera się na skromnych obietnicach i okazałym efekcie" - uspokajał przedstawiciel Microsoftu.

Reklama

Greenber przekonywał, że polityka jego firmy nieco odbiega od standardów panujących w sektorze. Poszczególne gry przedstawiane są w terminie mniej odległym od premiery. W zeszłym roku tak było chociażby z zapowiedzianymi na E3 NXE, Lips, You're in the Movies czy Scene It!, które zostały wydane w okresie przedświątecznym. "Mamy mnóstwo rzeczy zaplanowanych na rok 2009, jednak nie podzieliliśmy się dotąd swoim harmonogramem" - zapewnił product manager Xboksa 360.

Właścicielom konsoli Microsoftu pozostaje wierzyć w te zapewnienia.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | rok 2009 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy