Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Marcus Fenix dyskutuje o Gears of War 2

Aktor John DiMaggio, znany szerzej jako osoba podkładająca głos Marcusowi Feniksowi, głównemu bohaterowi cyklu Gears of War, zdradził w rozmowie z australijskim IGN kilka szczegółów na temat drugiej odsłony jednej z najlepszych pozycji wydanych na konsolę Xbox 360.

Oznajmił m.in., że w trakcie rozgrywki przyjdzie nam się zmierzyć w epickiej bitwie z Brumakiem, potężnym stworem, z którym pojedynkowali się posiadacze pecetowej wersji Gears of War. W grze znajdzie się ponadto kilka nowych rodzajów broni palnej, a także zupełnie nowi przeciwnicy. Pewnym jest także, że w trakcie rozgrywki zapoznamy się z nowymi bohaterami i przeciwnikami, którzy dołączą do naszej drużyny, względnie - staną nam na drodze. Czy oznacza to, że pożegnamy się z którymś z dotychczasowych towarzyszy Marcusa? Nie jest to wykluczone.

Reklama

Wszystkich zainteresowanych tematem Gears of War 2 zachęcamy do zapoznania się z poprzednią wiadomością poświęconą najnowszej produkcji studia Epic Games, w której zebraliśmy wszystkie znane do tej pory fakty.

Dowiedz się więcej na temat: xbox 360 | rozgrywki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje