Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Licznik czasu spędzonego na graniu w X360?

Microsoft zdecydował się na to, by znaczących aktualizacji dasboarda konsoli X360 dokonywać dwa razy w roku: wiosną i jesienią.

W międzyczasie zdarzają się co prawda drobniejsze poprawki, ale nowe możliwości wprowadzane są jedynie w tych dwóch głównych aktualizacjach. Jedna z nich, jesienna, nastąpi już niedługo. Zmiany, które przyniesie, są na razie trzymane w tajemnicy, ale o jednej udało się nam dowiedzieć.

Reklama

Jak donosi serwis MaxConsole, jeden z graczy na ulotce dołączanej do gry Guitar Hero III znalazł ciekawą informację. Otóż od grudnia 2007 roku posiadacze X360 będą mogli korzystać z opcji Family Timer, czyli licznika ograniczającego czas spędzony przy konsoli. Będzie można ustalić, ile godzin dziennie bądź tygodniowo można spędzić na graniu. Ma to oczywiście pomóc rodzicom w dopilnowaniu, by ich pociechy zbyt długo nie przesiadywały przed telewizorami.

Wygląda więc na to, że dashboard X360 uzyska nowe możliwości w grudniu. Najprawdopodobniej wtedy właśnie możemy spodziewać się "wielkiej jesiennej aktualizacji".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje