Reklama

Krwistoczerwone Xboksy także w Polsce

Z okazji premiery Resident Evil 5, w sklepach pojawią się limitowane edycje Xboksa 360. Czerwone X-y będzie można nabyć w Polsce 13 marca.

W powietrzu już czuć zbliżającą się premierę Resident Evil 5. Jako, że gra ta należy do jednych z kultowych dla elektronicznej rozrywki serii, to nic dziwnego, że Microsoft stara się ją traktować priorytetowo. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby gigant z Redmond miał zamiar wypuszczenia specjalnych czerwonych Xboksów w zestawie zawierającym także RE5.

Dziś wiemy już oficjalnie, że bundle te trafią także do Polski i to jednocześnie z premierą gry - w piątek 13 marca. W pudełku znajdą się:

- Xbox 360 Elite z czerwoną obudową

Reklama

- Czerwony kontroler

- 120GB HDD

- Resident Evil 5

- Czarny przewodowy headset

- Kabel Component, HDMI i Ethernet

Polska cena tych zestawów nie jest jeszcze znana, bowiem zależy ona od kursu euro, a ten jest ostatnio bardzo zmienny. W Niemczech cena tego bundle'a wyniesie 300 euro, natomiast w Anglii 230 funtów.

Na koniec ciekawostka - w krajach z oficjalnie działającym Xbox Live nabywcy powyższego zestawu dostają dodatkowo kod do ściągnięcia Street Fighter II Turbo HD Remix i wystroju NXE związanego z RE5. Polacy oczywiście nie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje