Reklama

Infinity Ward robi nową grę

Autorzy jednej z najlepszych gier minionego roku, Call of Duty 4: Modern Warfare, zabrali się za tworzenie nowego projektu!

Inifnity Ward tym razem poszło w kierunku nurtu sci-fi. To na razie jedyna informacja, jaką ujawniono.

Call of Duty 4: Modern Warfare okazał się wielkim sukcesem ekipy Infinity Ward. Po tym, jak prace nad piątą częścią serii, World at War, zostały powierzone załodze Treyarch, niezwykle utalentowani programiści z IW postanowili nie siedzieć bezczynnie i zabrać się za nowy projekt.

Na razie wiadomo o nim tylko tyle, że zostanie on stworzony w konwencji science-fiction. Można jedynie domniemywać, że będzie to shooter pierwszoosobowy - w końcu w tym właśnie gatunku specjalizuje się studio Infinity Ward. Redaktorzy serwisu TalkPlaystation sugerują, że tytuł ten być może stanie się rywalem dla serii Halo.

Reklama

Kiedy możemy się spodziewać kolejnych informacji dotyczących nowego dzieła twórców CoD4? Na razie trudno przewidzieć, tym bardziej po enigmatycznie brzmiącym komunikacie rzeczników studia: "Być może ogłosimy ten tytuł na E3. Na razie nie możemy zdradzić żadnych informacji". Tegoroczne targi E3 odbędą się w dniach 15-17 lipca w Los Angeles. Czekajmy zatem cierpliwie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje