Reklama

Halo 4 tytułem startowym nowego Xboksa

Official Xbox Magazine twierdzi w nowym numerze, że gra Halo 4 powstaje, a tworzy ją nie kto inny, jak studio... Gearbox Software, ostatnio bardzo zajęci autorzy serii Brothers in Arms.

Pismo ma jeszcze jedną rewelację - jej platformę docelową.

Gdyby zapytać graczy, nad czym obecnie pracuje amerykańskie studio Gearbox Software, odpowiedzi mogłyby być bardzo zróżnicowane. Większość pewnie powiedziałaby, że nad tytułem Brothers in Arms: Hell's Highway. Dużo osób pewnie przypomniałoby sobie też o innym FPS-ie - Aliens: Colonial Marines. Część może i pamiętałaby, że w trakcie tworzenia jest projekt Borderlands. A, no i jeszcze remake gry Samba de Amigo na Wii! Developer pewnie nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Ale czy mógłby jeszcze pracować w tajemnicy nad... Halo 4? Tak właśnie twierdzi pismo Official Xbox Magazine, powołujące się na swojego informatora. Co ciekawe, czwarta część serii miałaby wyjść nie na Xboksa 360, a jego następcę. Kiedy? Tego OXM nie podaje. To jasne - pewnie sam Microsoft nie wie jeszcze dokładnie, kiedy wypuści nową konsolę, a gra (jeśli to prawda) jest w początkowym etapie tworzenia.

Reklama

Coś, o czym branża jeszcze nie wie, powstaje w studiu Gearbox na 100% - ujawnił to jego szef, Randy Pitchford, który określił ten tajemniczy tytuł jako "coś naprawdę dużego", największy dotychczasowy projekt firmy! Co by nie mówić, Halo 4 do takiego opisu pasuje jak ulał... A dlaczego nie Bungie? Cóż, dużo się ostatnio mówi o nowym projekcie tego developera, który - jeśli nawet będzie miał w tytule Halo - nie będzie pełnoprawną "czwórką".

Przecieki przeciekami, ale na pewno wiele się wyjaśni, gdy studio stojące za słynną trylogią w końcu ogłosi, nad czym teraz pracuje - miało to zrobić już na E3, a my czekamy dalej...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje