Reklama

GTA uratowało życie amerykańskiej rodzinie

11-letnia dziewczynka wypchnęła wszystkich swoich bliskich z samochodu, który wcześniej kilkukrotnie koziołkował. O zagrożeniu wybuchem młoda bohaterka dowiedziała się... z rozgrywki w GTA.

Większość z Was zapewne słyszała już kilka lat temu, że świat stanął na głowie, gdyż "biały jest najlepszym raperem, czarny jest najlepszym golfistą, Niemcy nie chcą iść na wojnę..." itd. Do spisu tych ciekawostek należałoby dodać serię GTA, która dla odmiany nie przyczyniła się do żadnego morderstwa, a uratowała życie pewnej amerykańskiej rodzinie. Rodzice wraz z trójką dzieci jechali swoim Jeepem Grand Cherokee, jednak w pewnym momencie auto wypadło z drogi i kilkukrotnie przekoziołkowało. Ze staranowanego i odwróconego na dach pojazdu wydostała się 11-letnia Audrey, która następnie pomagała wydostać się z zagrożonego wybuchem auta członkom swojej rodziny. Skąd wiedziała o niebezpieczeństwie eksplozji? Ano z rozgrywki w Grand Theft Auto. "Dowiedziała się stamtąd, że samochód po koziołkowaniu może wybuchnąć. Wiedziała, że to może się przytrafić również nam" - relacjonuje matka 11-latki, Karen Norris.

Reklama

"Pokazała odwagę i śmiałość, której nie można oczekiwać od 11-letniego dziecka. Wykazała się opanowaniem. Co prawda dało się słyszeć, że jest podenerwowana całą sytuacją, ale wiedziała co musi zrobić by pomóc rodzicom i braciom" - dodała Norris.

Audrey pozostaje tylko przyklasnąć odwagi i odpowiedzialności. A złośliwi i tak będą wytykać, że nieletnia grała w pozycję przeznaczoną wyłącznie dla osób dorosłych...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje