Reklama

GTA IV zdjęte z piedestału

Indiana Jones raz jeszcze udowodnił, że nie straszna mu żadna przeszkoda - nawet GTA IV.

Gra LEGO z popularnym archeologiem w roli głównej była w minionym tygodniu najlepiej sprzedającą się pozycją na rynku brytyjskim. Bestseller Rockstara wylądował na drugim miejscu.

Zainteresowanie GTA IV spadało i spadało, a mimo to tytuł Rockstara potrafił utrzymać się na szczycie listy najpopularniejszych gier w Wielkiej Brytanii przez 5 tygodni. Niko Bellicia i spółkę dosięgnął dopiero bicz dzierżony przez wirtualne alter ego postaci wykreowanej przez Harrisona Forda. Nowym liderem rankingu sprzedaży na Wyspach jest LEGO Indiana Jones. Produkcja studia Traveller's Tales była trzykrotnie popularniejsza od swego największego rywala.

Reklama

Trzecie miejsce zapewniła sobie jedna z najgłośniejszych produkcji wyścigowych tego roku, Race Driver: Grid. Jedynym, oprócz lidera, debiutantem w stawce dziesięciu najpopularniejszych gier na Wyspach jest Ninja Gaiden II. Ten exclusive dla Xboksa 360 uplasował się na miejscu 6.

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii w minionym tygodniu:

1. LEGO Indiana Jones (PC, X360, PS3, PS2, PSP, Wii, DS)

2. Grand Theft Auto IV (PS3, X360)

3. Race Driver: GRID (PS3, X360, PC)

4. Mario & Sonic at the Olympic Games (Wii, DS)

5. Wii Play (Wii)

6. Ninja Gaiden II (X360)

7. Mario Kart Wii (Wii)

8. Pro Evolution Soccer 2008 (X360, PS3, PS2, PC, DS, PSP)

9. Call of Duty 4: Modern Warfare (X360, PS3, PC, DS)

10. FIFA 08 (X360, PS3, PC, Wii, PS2, DS, PSP)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje