Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra Halo 3 ukończona w 99.9%

Tylko kataklizm mógłby powstrzymać koncern Microsoft Game Studios od wydania trzeciej odsłony cyklu Halo zgodnie z zakładanym wcześniej terminem.

Na ponad miesiąc przed wrześniową premierą długo oczekiwanego programu, jego autorzy utrzymują, że gra jest ukończona w 99.9%.

Reklama

W chwili obecnej produkt znajduje się w ostatniej fazie produkcji, określaną przez firmę Bungie Studios grecką literą Epsilon. Studio koncentruje się w niej nad testowaniem finalnej wersji gry, która już 25-ego września trafi do amerykańskich sklepów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (a raczej nic nie wskazuje na to, że miałoby się stać inaczej), już za kilka dni twórcy ogłoszą, że Halo 3 trafi do tłoczni.

Premiera gry Halo 3 będzie wielkim wydarzeniem. Koncern Microsoft Game Studios liczy na to, że pierwszy dzień sprzedaży pozwoli mu uzyskać 155 milionów dolarów przychodu. Jeśli tak się stanie, nowe przygody Master Chiefa okażą się bardziej kasowe niż film Spider-Man 3 w pierwszym weekendzie wyświetlania w amerykańskich kinach.

Dowiedz się więcej na temat: hala | koncern | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje