Reklama

Far Cry 2 bez dema

"Nie, dema nie będzie". Taką, dość jednoznaczną deklarację złożył Clint Hocking, dyrektor prac nad grą Far Cry 2.

Niestety ci, którzy chcieliby przedpremierowo sprawdzić ten produkt na własnych klawiaturach lub padach będą musieli obejść się smakiem.

Studio Ubisoft Montreal jest bardzo zajęte przygotowywaniem gry Far Cry 2, ale jego pracownicy znajdują oczywiście czas na przyjmowanie dziennikarzy - w zeszłym tygodniu ich gościem był m.in. wysłannik serwisu Eurogamer. Dowiedział się on, że developer nie planuje wydania wersji demonstracyjnej tego tytułu. "Nawet jeśli dodalibyśmy niewidzialne ściany i stwierdzili, "O, to dobre miejsce na demo" - pozwolili na jego pełną eksplorację i dowolny styl rozgrywki - oddalibyśmy za darmo jakieś osiem do dziesięciu godzin zabawy. Nie znam wielu ludzi, którzy rozdaliby ot, tak 12-godzinną grę" - powiedział Clint Hocking, creative director projektu. Co prawda niektórzy rozwiązaliby ten problem ograniczeniem czasowym, ale wygląda na to, że Ubisoft woli nie tracić czasu na przygotowywanie dema.

Reklama

Ujawniono również, że gra ma już wszystko na swoim miejscu, a zespół skupia się teraz na optymalizacji i eliminowaniu błędów. Czas pozostały do jej wydania zostanie poświęcony na uczynienie z tej produkcji naprawdę grywalnego shootera. Far Cry 2 we wszystkich trzech wersjach - na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 - ma datę premiery ustaloną na październik tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje