Reklama

Fallout 3 lepszy od Obliviona

Mimo nieustającej krytyki, jaka spada na firmę Bethesda Softworks za Fallouta 3, Pete Hines mocno wierzy w sukces tej produkcji. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził on, że gra będzie lepsza od bardzo ciepło przyjętego Obliviona.

Fallout 3 to produkcja nie tyle wyczekiwana, co wzbudzająca ponadprzeciętne dawki emocji wśród fanów serii. Projekt ten trafił bowiem pod skrzydła ekipy, która dotąd z marką Fallout od strony produkcyjnej nie miała nic wspólnego. Bethesda jest nieustannie atakowana, jednak usilnie próbuje przekonać wrogo nastawionych graczy do wysokiej klasy swego nowego dzieła. W ostatnim wywiadzie udzielonym serwisowi Videogamer wiceprezes Bethesdy Pete Hines posunął się do stwierdzenia, że Fallout 3 będzie grą lepszą od innego znanego tytułu jego firmy, The Elder Scrolls IV: Oblivion. "Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, co więcej jestem przekonany, że cały zespół uważa Fallouta 3 za lepszy tytuł" - powiedział.

Reklama

Z drugiej strony Hines doskonale zdaje sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności ciążącej na jego ekipie. Jak podkreślił, niełatwo jest wskrzesić wielką markę po dziesięciu latach tak, by nie zawieść oczekiwań fanów. "Jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności jakie na nas czekają" - powiedział.

Przypomnijmy, że wczoraj informowaliśmy o dalszych planach Bethesdy na wykorzystanie marki Fallout. Okazuje się, że trzecia odsłona serii nie będzie ostatnią. Wręcz przeciwnie, gracze powinni spodziewać się jeszcze co najmniej dwóch części.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje