Reklama

Fable III trafi na PC!

Fable III na PC? To marzenie wielu posiadaczy blaszaków... może się ziścić. W sieci pojawiły się bowiem kolejne plotki sugerujące, że najnowsze dzieło Petera Molyneuxa trafi na pecety.

Dodajmy, że są to plotki, którym Microsoft nie zaprzecza.

Gigant z Redmond opublikował okładkę Fable III (dostępną nad newsem i obok). Na górze pudełka widnieje informacja, że gra dostępna będzie "wyłącznie na Xboksie 360 i Windowsie". Podobny znaczek znaleźć można na pudełkach wszystkich innych gier, które wydane zostały zarówno na PC, jak i X360. Pomyłka? Niekoniecznie.

Tym bardziej, że Microsoft zamiast zaserwowania nam standardowej śpiewki ("nie komentujemy plotek i spekulacji)" oznajmił, że... fani czekający na PC-tową wersję Fable III powinni być w pogotowiu.

Reklama

"Niczego nie ogłosiliśmy, ale bądźcie w pogotowiu" - twierdzi przedstawiciel koncernu w rozmowie z serwisem VG247. A E3 tuż, tuż...

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o komputerowej edycji Fable III. Na początku marca donosiliśmy, że studio Lionhead poszukuje osób, które zajęłyby się przeniesieniem kodu sieciowego gry na PC, co umożliwiłoby wspólną zabawę właścicielom pecetów i konsol Xbox 360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy