Fable II najlepszą grą Molyneux'go?

Peter Molyneux stwierdził w jednym z wywiadów, że Fable II to jego najlepsza produkcja. Sam daje jej "dziewiątkę" w dziesięciopunktowej skali.

Wczoraj informowaliśmy, że prace nad Fable II są już bardzo bliskie końca i nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w dotarciu gry do sklepów na czas (europejska premiera zaplanowana jest na 24 października). Teraz, gdy RPG ten jest już niemal ukończony, o jego ocenę pokusił się sam ojciec projektu, Peter Molyneux. W wywiadzie dla magazynu Xbox World 360 szef Lionheadu zapewnił, że nie popełnił tych samych błędów, które zdarzały mu się w przeszłości. "Black&White, The Movies, Dungeon Keeper, w dużej mierze każda moja gra miała interesujące aspekty, które były wrzucane do wielkiego kotła bez zatroszczenia się o to, jak będą smakować" - przyznał Molyneux.

Reklama

Drugą część Fable określił zaś mianem "najlepszej, najbardziej kompletnej gry", nad którą kiedykolwiek pracował. "Dałbym jej 9 na 10 punktów" - przyznał otwarcie. "Wygląd jest wspaniały, interfejs jest fantastyczny. To gra z gatunku role playing, ale gdzie są wszystkie pier***one ikony? Czy Wasze ekrany nie powinny być przytłoczone mini-mapami i innymi tego typu rzeczami? Nie w naszym przypadku" - dodał.

Fable 2 w wersji na Xboksa 360 pojawi się w Ameryce Północnej 21., a w Europie 24 października.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Peter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy