Reklama

Dead Rising 2 z trybem multiplayer

Niedawno informowano nas o tym, że w grze Dead Rising 2 będzie można zobaczyć nawet 6000 zombie jednocześnie - czas sprostować, że ta informacja odnosi się nie do trybu single, a multiplayera. ...Chwila, multiplayera?!

Dead Rising 2 z sześcioma tysiącami zombie na ekranie jednocześnie? To działa na wyobraźnię. Jednak okazuje się, że brakuje tutaj jednej ważnej informacji... Oczywiście wszystko, co developerzy gry powiedzieli na GDC jest prawdą - trzeba tylko dodać, że odnosiło się to do... trybu multiplayer.

Tak, Dead Rising 2 będzie mieć możliwość zabawy z innymi żywymi graczami i to właśnie wtedy hordy przeciwników urosną do tysięcy jednocześnie - donosi serwis IGN. Rozgrywka wieloosobowa nie została jednak jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziana przez Capcom, więc na więcej konkretów (co-op? tryb rywalizacji? w ile osób?) trzeba będzie jeszcze poczekać.

Reklama

Warto dodać, że zapowiadane wcześniej "wielkie zróżnicowanie" zombie ma zamknąć się w około 800 różnych wariacjach na temat ich wyglądu. Dead Rising 2 powstaje na PC, PS3 i X360, pojawi się w przyszłym roku, powyżej pierwszy teaser, na razie jedyny dostępny materiał wideo z gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje