Reklama

David Jaffe apeluje o lepsze traktowanie Spider-Mana

Gry ze Spider-Manem. Cóż... to nie były wiekopomne dzieła. Jeżeli były robione jako dodatkowa świnka do sprzedania przez producentów filmów, nie były zbyt zjadliwe.

Dlatego też David Jaffe apeluje do studia Treyarch o należyte podejście do tematu przy produkcji Spider-Man: Web of Shadows.

Najwidoczniej David Jaffe (ojciec serii Twisted Metal i God of War) również jest fanem komiksów z człowiekiem-pająkiem, bowiem na swoim blogu napisał kilka... wskazówek dla studia Treyarch: "Proszę, przestańcie robić gry ze Spider-Manem na podstawie piaskownicy, gdzie można bujać na pajęczynie i wykonywać wariacje 4 nudnych misji (pościg, wyścig, zbierz, itp.) oraz dodatkowo przerywane od czasu do czasu walką z bossem, albo jakąś inną misją (...) KOCHAM komiksy Marvela i KOCHAM zapowiedzi gier na ich podstawie, ale czy nie moglibyście zrobić gry, która sprawiałaby wrażenie komiksu? (...) Chodzi mi o to, żeby podobnie jak komiks, opierała się na fabule - grę, która pokaże INNY aspekt dzieł Marvela, a który czyni je tak wyjątkowymi. Postacie i historia. Tu nie chodzi JEDYNIE o moce. Wasze gry są zawsze oparte TYLKO na mocach". Spider-Man: Web of Shadows pojawi się na... "wszystkim" tej jesieni. Ot tak, po ludzku...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy