Reklama

Conan wciąż w planach na X360

Mimo niespełnionych nadziei związanych z wersją pecetową, Age of Conan na X360 wciąż znajduje się w planach Funcomu. Prace nad grą trwają, jednak daty premiery wciąż nie widać.

Po opublikowaniu ostatniego raportu, dyrektor finansowy Funcomu podał się do dymisji. Jedną z przyczyn kiepskich wyników firmy była słabsza - niż przewidywano - forma Age of Conan. W ożywieniu Hyborii nie pomogły systemaycznie wprowadzane patche, ani deklaracje dalszej chęci naprawy tego, co niedoskonałe.

Być może niewielu z Was pamięta, że Funcom planował wydać AoC również na Xboksie 360. Wobec nie najlepszych wyników wersji pecetowej, pojawiły się wątpliwości, czy projekt ten zawita na konsolę Microsoftu. Zwłaszcza, że prace przedłużają się, a twórcy nie są zbyt skorzy do informowania o kolejnych postępach.

Reklama

Jak zapewnia jednak Product Manager Funcomu, Erling Ellingsen, wszystko jest na jak najlepszej drodze ku temu, by Conan wreszcie zawitał na X360. "Tak, wersja na Xboksa 360 wciąż jest w produkcji. Zespół nadal nad nią pracuje, czynimy postępy. Mimo to nie jesteśmy jeszcze w stanie ustalić daty premiery" - zakomunikował Ellingsen.

Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się konkretne wytyczne w sprawie terminu wydania gry.

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje