Reklama

Chrześcijańskie GTA w drodze?

Do kameralnego grona Dance Praise i Guitar Praise być może dołączy kolejna porządna produkcja. Ugrzecznione Grand Theft Auto.

Digital Praise to studio, które brzydzi się wyuzdanymi, promującymi rozwiązłość i agresję grami. Dlatego swojego czasu postanowili zainwestować w niszę ultrachrześcijańskich graczy, dla których przygotowali już chrześcijańską wersję Dance Dance Revolution (Dance Praise) oraz równie chrześcijański odpowiednik Guitar Hero (Guitar Praise). Są małe szanse, aby którykolwiek z tych dwóch tytułów trafił do rankingów sprzedaży, ale producent z pewnością na tym interesie nie traci. Może o tym świadczyć chociażby odpowiedź Toma Beana na pytanie serwisu MTV Multiplayer o możliwość stworzenia chrześcijańskiej wersji... GTA:

Reklama

"Jest wiele gier na rynku, jednak część z nich ze względu na zawartość jest nieodpowiednia dla dzieci. A to, czego ludzie zdają się nie rozumieć, to że te gry są popularne ze względu na to, że są zabawne. Ludzie są czasami zniechęceni przez pewne elementy".

Tym samym Grand Praise Auto potwierdzone.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje