Reklama

Bioshock 2 bez trybu kooperacji

Pomimo tego, że BioShock 2 dostarczy nam radości z zabawy w trybie multiplayer, wydawca gry poinformował, że nie przewiduje się trybu kooperacji.

W Internecie już od dłuższego czasu trwały spekulacje nad obecnością lub jej brakiem, trybu sieciowego umożliwiającego współpracę pomiędzy grającymi w BioShock 2. Firma 2K, która zajmuje się promocją i dystrybucją tytułu postanowiła ukrócić plotki i jednoznacznie wypowiedziała się na temat możliwości wspólnych akcji grający w sieci w sequela.

"Nie będzie żadnych wspólnych działań, Sowieckiej Inwazji czy kooperacji". Takie mniej więcej słowa możemy przeczytać w wypowiedzi pracownika 2K Games, który postanowił ukrócić dyskusje na ten temat.

Reklama

Od momentu zapowiedzi BioShock 2, sieć była pełna dywagacji na temat tego co zaoferuje tryb multiplayer. Wiele serwisów powoływało się na przecieki z źródeł zlokalizowanych blisko developerów. Według tych ostatnich tylko jedna informacja jest prawdziwa - jest tylko jedna Wielka Siostra (Big Sister).

Premiera wersji na PC, PS3 i Xbox 360 planowana jest na okres pomiędzy sierpniem i październikiem. Prace nad wszystkimi wersjami są prowadzone jednocześnie, ale czy ukażą się na rynku w tym samym terminie, jeszcze nie wiadomo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje