Reklama

Bad Company na PS3 dostanie trofea

Okazuje się, że Battlefield: Bad Company dostanie nie tylko nowe mapy, ale i oddzielnego (darmowego) patcha, który poprawi co nieco oraz zaopatrzy grę - w wersji na PS3 - w trofea.

Nowe mapy dla trybu multiplayer w grze Battlefield: Bad Company nadchodzą - to żadna nowina. Głosowanie na oficjalnej stronie tytułu zakończyło się w zeszły wtorek, a jako pierwsze nadejdą Par for the Course (z polem golfowym!) i Acta Non Verba. Termin ich debiutu na razie nie został ustalony. Nowością jest natomiast fakt, że DICE przygotowuje patcha dla obu wersji gry (na PS3 i X360), który pojawi się mniej więcej w tym samym czasie, co mapy. Ma naprawić lagi i kilka niedopatrzeń w gameplayu, takich jak fakt, że krzaki nie przepuszczają pocisków i uderzeń nożem. Odblokuje ponadto dla wszystkich trzy dodatkowe modele broni, z których jedna była bonusem dla pre-orderowców (QBU88 Sniper Rifle), druga - dla zapisanych do newslettera (M60 Light Machinegun) a trzecia pojawiała się po zagraniu w demo (UZI Submachine Gun).

Reklama

Właściciele wersji na PlayStation 3 powinni ucieszyć się również z informacji, że ich patch wprowadzi do gry trofea. Najpewniej będą one identyczne, jak xboksowe achievementy, ale w tej kwestii nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia studia.

Warto wspomnieć, że trofea można już zdobywać w kolejnej gierce dostępnej na PSN, NovaStrike. Tytuł dziełem sztuki nie jest, ale uaktualnienie poprawia ponoć również nieco błędów oraz dodaje wybór poziomu trudności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama