Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Warner Bros potwierdza premierę gry z Terminatorem

Minął ponad rok od czasu, kiedy informowaliśmy o nowej produkcji z uniwersum Terminatora, która miałaby towarzyszyć przyszłorocznej premierze nowego filmu.

Przez ten czas wokół projektu coś się chyba jednak działo, choć nie byliśmy świadkami żadnych przecieków ani informacji podtrzymujących zainteresowanie graczy.

Reklama

Dziś, koncern Warner Bros. oficjalnie poinformował, że gra bazująca na scenariuszu filmu, w którym w główną rolę wciela się Christian Bale, pojawi się w sklepie 22 maja 2009 roku, a więc w tym samym dniu, w którym odbędzie się ogólnoświatowa premiera obrazu kinowego.

Za Terminator Salvation - The Videogame odpowiada ekipa GRIN, znana nam chociażby z takich produktów, jak Wanted: Weapons of Fate czy remake jednej z najlepszych platformówek końca lat osiemdziesiątych, Bionic Commando Rearmed. Walkę ze SkyNetem toczyć będziemy z perspektywy trzeciej osoby, choć niestety, jak do tej pory, nie sprecyzowano jeszcze na jakich platformach. Przypomnijmy, że w newsie sprzed roku wymienialiśmy, że będą to zarówno maszyny przenośne, konsole nowej generacji, jak i pecety.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje