Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Usługa Virtual Console bez możliwości gry

Wielu użytkowników konsoli Nintendo Wii miało nadzieję, że internetowa wymiana zdjęć w grze Pokemon Snap okaże się zwiastunem implementacji trybu rozgrywki sieciowej w przyszłych pozycjach wchodzących w skład Virtual Console.

Tak się jednak nie stanie, o czym poinformował stanowczo prezes amerykańskiego oddziału Nintendo<, Reggie Fils-Aime.

Reklama

Fils-Aime dokonał tego podczas konferencji prasowej zorganizowanej w ubiegły piątek. W jej trakcie oznajmił, że przypadek Pokemon Snap był jedynie drobnym odejściem od reguły, zgodnie z którą w ramach usługi Virtual Console publikowane są i będą pozycje historyczne, poddawane jak najmniejszej liczbie modyfikacji.

W ramach rekompensaty zdradził jednak dosyć istotną informację dotyczącą funkcji komunikacyjnych Nintendo Wii. Okazuje się w siedzibie Nintendo trwają zaawansowane prace nad dodaniem tego rozwiązania do bogatej liczby funkcji Wii. W chwili obecnej nie jest to co prawda pewnik, jednakże udane wprowadzenie jej do wachlarza właściwości Nintendo DS sugeruje, że przypadek Wii nie powinien nastręczać w tej kwestii zbyt wielu kłopotów. Więcej informacji na ten temat poznamy już wkrótce.

Gry-Online

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje