Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

THQ zrobi gry na podstawie filmu Dreamworks

THQ i Dreamworks Animation SKG podpisały umowę, na podstawie której ta pierwsza firma zdobyła licencje na tworzenie gier bazujących na filmie animowanym Dreamworks, który pojawi się w 2010 roku.

Wielki biznes lubi szybkie decyzje - a decyzja o robieniu gier na podstawie animacji, która w kinach zagości w listopadzie 2010 roku z pewnością należy do takowych. Film, o którym mowa ma roboczy tytuł Master Mind i jest satyrą na światek superbohaterów. Opowiadać będzie o rozterkach geniusza zła, który przypadkiem zabija w pierwszej scenie filmu swego arcy-wroga, kryształowo dobrego Ubermana i teraz musi szukać nowej motywacji do kontynuowania swego niecnego żywota. Zdrowego śmiechu nigdy za mało, więc czekamy.

Reklama

Jako że informacja o tworzeniu gier na licencji Master Minda ujrzała światło dzienne teraz (czyli dwa lata przed premierą), jest szansa, że nie będą one naprędce sklejonymi wyciągaczami pieniędzy. Przedstawiciele obydwu firm oczywiście wyrażają się o rodzącej się współpracy w samych superlatywach. Pozostaje mieć nadzieję, że finalne produkty podtrzymają nasz i ich dobry humor.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje